A klasa: Walim pokonany

Jakub Zima

Wałbrzyszanie do pojedynku z KS Walim wyszli bardzo zmotywowani. Chcieli koniecznie wygrać i cieszyć się z kompletu punktów, zdobywanie których przychodziło im ostatnio z dużym trudem.

Zgodnie  założeniem szkoleniowca Wojciecha Błażyńskiego, mecz okazał się dość trudny. Przeciwnik zdobył się na kilka groźnych akcji, po których kunsztem musiał wykazać się bramkarz Górnika Nowe Miasto. Gospodarze grali jednak rozsądnie z tyłu i skutecznie z przodu.

Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą po trafieniach Miłosza Ilskiego, Michała Grabowskiego i Damiana Wolkensteina. W drugiej odsłonie bramkę dołożył Sebastian Kasperek.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – KS Walim 4:0 (3:0)
24′ M. Ilski, 36′ Grabowski, 40′ Wolkenstein, 89′ Kasperek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Wygrywają z Bojanowskim, ale bez Cechniaka w składzie [FOTO, WIDEO]

Pomimo tego, że tym razem pod koszem zabrakło Damiana Cechniaka, Górnik zagrał tak, że długimi minutami, nie zauważaliśmy braku centra. Gospodarze dobry mecz, zakończyli pewną wygraną. Podopieczni trenera Łukasz Grudniewskiego od początku spotkania dyktowali warunki gry. Dobrze prezentowali się młodzi zawodnicy. Na pochwały zasłużyli między innymi 17-letni podkoszowy Jakub Niziński […]