E-Sport Zina Cup: Gracze dokończyli I serię gier

Jakub Zima

Pierwsza kolejka spotkań, została w całości dokończona 6 września i jak to zwykle w turnieju bywa, mieliśmy okazję doświadczyć wielu emocji sportowych. 

Na początek organizatorzy zawodów pojedynek, w którym rywalizowała Kamiennogórska Akademia Piłkarska, zweryfikowali walkower na niekorzyść KAP. Zawodnik broniący barw zespołu z Kamiennej Góry zrezygnował z gry w trakcie meczu i nie przystąpił do gry rewanżowej. Ciekawie było również w rywalizacji między Burzą Dzikowiec a Victorią Dębowiec.

Pierwsze punkty stracili Czarni Wałbrzych. Komplet punktów na swoje konto zapisali gospodarze. MKS Szczawno Zdrój dwukrotnie pokonał KS Tomtex Widawę Wrocław. LZS Nowa zrewanżowała się Polonii Bystrzycy Kłodzkiej za porażkę w pierwszym meczu.

Bardzo zacięty pojedynek stoczyli zawodnicy reprezentujący Zagłębie Wałbrzych i Victorię Świebodzice. W obu spotkaniach nieco lepiej wypadła Victoria. Pewne dwa zwycięstwa zanotował Klub Sportowy Żórawina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Walim pokonany

Wałbrzyszanie do pojedynku z KS Walim wyszli bardzo zmotywowani. Chcieli koniecznie wygrać i cieszyć się z kompletu punktów, zdobywanie których przychodziło im ostatnio z dużym trudem. Zgodnie  założeniem szkoleniowca Wojciecha Błażyńskiego, mecz okazał się dość trudny. Przeciwnik zdobył się na kilka groźnych akcji, po których kunsztem musiał wykazać się bramkarz […]