A klasa: Wiśniowa sprawia niespodziankę

Jakub Zima

Górnik Nowe Miasto od początku tego sezonu gra bardzo równo i zazwyczaj skutecznie. Mecz z LKS Wiśniowa miał wyglądać podobnie. Piłka nożna lubi jednak płatać figle, a spotkanie w Wiśniowej okazało się dużo trudniejsze dla wałbrzyskiego zespołu.

Mecz toczono w dość szybkim tempie sprawił, że mieliśmy sporo sytuacji podbramkowych. Pierwszego gola zdobyli gospodarze w 22 minucie spotkania. Bramkę dla Wiśniowej strzelił Dariusz Zboch. Na wyrównanie czekaliśmy do 35 minuty, kiedy to gola dla gości zdobył Patryk Rosiński.

Przed przerwą ponownie sprytem w polu karnym wykazali się piłkarze z Wiśniowej, którym tuż pod koniec pierwszej połowy udało się zdobyć drugiego gola.Po zmianie stron gra się zaostrzyła. Obie drużyny starały się za wszelką cenę zdobyć przewagę tak by częściej gościć pod bramką swojego rywala. Pomimo wielu szans padła tylko jedna bramka. Szczęśliwym strzelcem gola został Bartłomiej Turzański.

LKS Wiśniowa – Górnik Nowe Miasto 3:1 (2:1)
22′ Zboch, 43′ Dymitruk, 72′ Turzański – 35′ Rosińki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zagłębie zwycięża z Podgórzem

Gospodarze spotkanie z Podgórzem rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w pierwszej ofensywnej akcji zdobyli bramkę, która okazała się tą jedyną.  Spotkania Zagłębia z Podgórzem zawsze są bardzo emocjonujące. Często też dostarczają kibicom wiele bramek. Tym razem jedna i to już na samym początku spotkania, musiała wystarczyć na całe 90 minut […]