A klasa: Zagłębie zwycięża z Podgórzem

Jakub Zima

Gospodarze spotkanie z Podgórzem rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w pierwszej ofensywnej akcji zdobyli bramkę, która okazała się tą jedyną. 

Spotkania Zagłębia z Podgórzem zawsze są bardzo emocjonujące. Często też dostarczają kibicom wiele bramek. Tym razem jedna i to już na samym początku spotkania, musiała wystarczyć na całe 90 minut gry. Zwycięstwo w meczu derbowym, zawsze jednak motywuje do jeszcze większego wysiłku w kolejnych zawodach. Podopiecznym trenera Łukasza Wojciechowskiego udało się zwyciężyć już w dwóch takich potyczkach.

W pierwszej kolejce Zagłębie ograło Czarnych, w bieżącej Podgórze. Jedna porażka w rywalizacji z drużyną z Nowego Miasta i mecz przeciwko Górnikowi, to najbliższa przyszłość w rywalizacji o miano najlepszej drużyny w Wałbrzychu.

Zagłębie Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 1:0 (1:0)
3′ Borcoń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Górnik ogrywa Czarnych

Mecz rozpoczął się od miłego akcentu, w którym włodarze klubu podziękowali Mateuszowi Sobiesierskiemu za grę w barwach Górnika. Dla pomocnika i wychowanka biało-niebieskich pojedynek z Czarnymi Wałbrzych był setnym występem. Pamiątkę za pomoc przy pracy dla klubu otrzymała również lubiana w środowisku pani Jadzia Siwkiewicz. Spotkanie okazało się wyjątkowo zacięte. […]