Siatkówka: Zabrakło szczęścia

Takie spotkania przechodzą do historii. Inauguracja sezonu i emocje, które towarzyszyły potyczce Chełmca z Gwarantem, zostaną w pamięci kibiców na długo. Sprawią również, że wszyscy z utęsknieniem będziemy czekać na kolejny mecz.

Na ten mecz czekaliśmy wszyscy. W programie AS SERWISOWY , Nicole Jochym i trener Marek Olczyk obiecywali walkę, o każdy punkt. Pierwsze dwa sety sprawiły jednak, że część fanów zaczęła wątpić, ale wciąż trzymali kciuki. Ambicja wałbrzyskiej drużyny sprawiła jednak, że Hala Wałbrzyskich Mistrzów odleciała.

W trzecim secie gospodynie grały jak z nut. Wszystkie piłki wpadały w boisko. Dobrze funkcjonował blok. Podobnie zagrywka. Efekt widzieliśmy na tablicy wyników. Chełmiec wygrał do 14. Trochę trudniej było w partii numer cztery, ale skończyło się dobrze. Dobra postawa drużyny trwała już do końca. Zabrakło jednak szczęścia, może doświadczenia. Goście zdołali to wykorzystać i zakończyć mecz zwycięstwem.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Gwarant Aleksandrów Łódzki 2:3 (14:25, 18:25, 25:14, 25:22, 15:17)