A klasa: Unia nie zatrzymała Górnika

Jakub Zima

Jedyny mecz 12 kolejki Wałbrzyskiej Serie A, jaki rozegrano 31 października, okazał się bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniem. Gospodarze z Dariuszem Krynickim w bramce robili co mogli, by zatrzymać rywala. Wałbrzyszanie zrobili jednak swoje.

Górnik pierwszego gola zdobył już w 13 minucie spotkania. Szczęśliwym strzelcem został Mateusz Sobiesierski. Po kolejnych 8 minutach było już 2:0. Kilka kolejnych zmarnowanych sytuacji wałbrzyskiej drużyny zemściło się jeszcze przed przerwą. Bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Łukasz Pański.

Po zmianie stron, zaledwie 180 sekund, po rozpoczęciu gry, gola dla Górnika zdobył Adam Niedźwiedzki. Po kolejnych 300 sekundach było już 4:1. Ponownie na listę strzelców wpisał się Mateusz Sobiesierski. Później Dariusza Krynickiego pokonał jeszcze Damian Chajewski i Grzegorz Michalak.

Unia Bogaczowice – Górnik Wałbrzych 1:6 (1:2)
33′ Pański – 13′ 53′ Sobiesierski, 21′ 71′ Chajewski, 81′ Michalak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Dąbrowa rozbita w puch [FOTO]

W zeszłym sezonie siatkarki Chełmca zanotowały straszliwą porażkę, opisaną przez nas na portalu jako “Cztery godziny jechały – 45 minut grały”. Dzisiaj po czterech godzinach podróżowania po Polsce, mecz trwał 75 minut. Rekord niemal pobity! Na szczęście tym razem, to był koncert gry wałbrzyskiego zespołu. Pierwsza partia była dość wyrównana. […]