Siatkówka: Dąbrowa rozbita w puch [FOTO]

Jakub Zima

W zeszłym sezonie siatkarki Chełmca zanotowały straszliwą porażkę, opisaną przez nas na portalu jako “Cztery godziny jechały – 45 minut grały”. Dzisiaj po czterech godzinach podróżowania po Polsce, mecz trwał 75 minut. Rekord niemal pobity! Na szczęście tym razem, to był koncert gry wałbrzyskiego zespołu.

Pierwsza partia była dość wyrównana. Momentami można było odnieść wrażenie, że droga mogła w jakiś sposób wpłynąć na dyspozycję podopiecznych trenera Marka Olczyka. W trakcie rywalizacji wałbrzyszanki nabierały pewności w swoich poczynaniach. Często przyspieszały grę. Wykorzystywały przewagę na siatce, regularnie też kończyły ataki w pierwszym tempie. Dzięki pewnej końcówce Chełmiec wygrywa do 19.

Drugie rozdanie to prawdziwy koncert gry wałbrzyskiej drużyny. Doskonała gra na siatce. Skuteczna zagrywka i pewne przyjęcie pozwoliło skończyć seta w niespełna kwadrans. Nieco więcej wysiłku Małodobrą i spółkę kosztowała wygrana w partii trzeciej. Ostatecznie jednak wałbrzyski Chełmiec wraca do domu z kompletem punktów.

Najbliższy mecz Chełmiec rozegra 14 listopada w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Sportowego Wałbrzycha.

MKS Dąbrowa Górnicza – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:3 (19:25, 16:25, 22:25)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Ikar był bez szans

To był wieczór, który kibice wałbrzyskiego Chełmca zapamiętają na długo. Doskonale prowadzona gra pozwoliła gospodarzom osiągnąć zamierzony cel.  Wszystko zaczęło się od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie. Drużyna z Legnicy nie miała zbyt dużo argumentów, by zaszkodzić Chełmcowi. Dobra dyspozycja gospodarzy w polu zagrywki. Pewne przyjęcie i regularnie kończone ataki […]