Koszykówka: Jakóbczyk zrobił swoje [FOTO]

Jakub Zima

Mecz z GKS Tychy zapowiadany był jako hit kolejki. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego mieli zweryfikować siłę rywala, który do Wałbrzycha przyjechał z kompletem zwycięstw na koncie. 

Weryfikacja nastąpiła i do tego okazała się wyjątkowo brutalna. Górnik był bowiem pierwszym rywalem tyskiej drużyny z góry tabeli. Faworyt nie zawiódł. Problemy miał tylko w pierwszej kwarcie. Później nastąpiła pełna dominacja. W pewnym momencie wałbrzyszanie prowadzili aż 20 punktami.

Genialny mecz zagrał Krzysztof Jakóbczyk. Jego efektowne wejścia na kosz, rzuty z dystansu, czasem nawet przez ręce z nieprzygotowanych pozycji, pokazały wszystkim, że były zawodnik Śląska jest w wysokiej formie. Ostatecznie Górnik przy oszałamiającym dopingu kibiców, którzy wcześniej w studiu nagrali szereg przyśpiewek, rozbił GKS Tychy 84:68.

Górnik Trans.eu Wałbrzych – GKS Tychy 84:68 (14:19, 23:14, 25:17, 22:18)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Krzysztof Truszczyński nie żyje

Są takie chwile w naszym życiu, kiedy dzieją się rzeczy, z którymi trudno nam się pogodzić. Ostatnio na naszym ulubionym blogu o piłce nożnej pojawił się komunikat. Trudno jest się z nim pogodzić. “Drodzy Czytelnicy, Trudno zacząć, choć chciałoby się napisać wiele, ale brakuje słów… Poza tym każde z nich […]