A klasa: Niespodzianka na Dąbrowskiego

Jakub Zima

Przed spotkaniem, zwycięstwo Czarnych wzięlibyśmy w ciemno. Zaskoczenie po 90 minutach gry, było tym większe, że zespół prowadzony przez trenera Leszka Derewieckiego, grał coraz pewniej, zaskakując swoją postawą wyżej notowanych rywali.

– Niestety po bramce Dawida Dudy przegrywamy z Zielonymi Mrowiny. Był to jeden ze słabszych meczów w tym sezonie i zasłużone zwycięstwo gości… Został jeszcze jeden mecz w rundzie i trzeba zagrać dużo lepiej, jeżeli chcemy marzyć o zdobyciu punktów– twierdzą przedstawiciele Czarnych Wałbrzych.

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 8 minucie spotkania Dawid Duda. Dzięki temu trafieniu komplet punktów pojechał do Mrowin.

Dawid Duda – strzelec jedynego gola, wybrany zawodnikiem meczu.
– Przełamanie nastąpiło po ciężkim meczu, w którym było dużo kontrowersji, ładnych akcji i emocji. Szybko strzelona bramka przez Dawida Dudę, pozwoliła nam na dowiezienie takiego wyniku do końca spotkania, pomimo że sam mecz kończyliśmy w dziewięciu– piszą na profilu społecznościowym przedstawiciele klubu z Mrowin.
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny 0:1 (0:1)
8′ Duda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Mineralni w formie

Kolejna na przestrzeni tygodnia kosmicznie wysoka porażka zespołu z Walimia pokazuje, że podopieczni trenera Pawła Miklasa, w końcówce rundy, mają ogromne kłopoty w utrzymaniu optymalnej dyspozycji. Ostre strzelanie piłkarze MKSu rozpoczęli już w 11 minucie. W pierwszej połowie bramek padło w sumie 8, z czego 7 zdobyli pewnie tego dnia […]