A klasa: Błysk Michała Krynickiego

Jakub Zima

W Dziećmorowicach, miejscowe Sudety, podejmowały zawsze nieobliczalną Unię Bogaczowice. Dzięki determinacji obu drużyn, walka o punkty toczyła się przez pełne 90 minut.

Już nie pierwszy raz swoją nietuzinkową skutecznością popisuje się Michał Krynicki, który okazał się katem nie tylko drużyny z Dziećmorowic. Wciąż pamiętamy jego zeszłoroczny wyczyn i 4 gole zdobyte przeciwko Górnikowi, które wtedy dały sensacyjne zwycięstwo.

Podobnie było i tym razem. Bardzo dobry mecz napastnika Unii pozwolił wywieść gościom komplet punktów, co znacznie podreperowało stan ich posiadania. Gospodarze liczyli na Piotra osieckiego i ten nie zawiódł, ale strzelone przez niego dwa gole nie wystarczyły do osiągnięcia pozytywnego wyniku.

Sudety Dziećmorowice – Unia Bogaczowice 2:4 (1:1)
37′ 86′ Osiecki – 30′ 47′ 70′ M. Krynicki, 60′ Zych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Niespodzianka na Dąbrowskiego

Przed spotkaniem, zwycięstwo Czarnych wzięlibyśmy w ciemno. Zaskoczenie po 90 minutach gry, było tym większe, że zespół prowadzony przez trenera Leszka Derewieckiego, grał coraz pewniej, zaskakując swoją postawą wyżej notowanych rywali. – Niestety po bramce Dawida Dudy przegrywamy z Zielonymi Mrowiny. Był to jeden ze słabszych meczów w tym sezonie […]