A klasa: Górnik razy 5

Jakub Zima

Do dobrego łatwo się przyzwyczaić. Górnik zwyciężając Zielonych Mokrzeszów, zakończył rundę jesienną z kompletem punktów i astronomicznym bilansem bramkowym. Imponujący wynik sprawił, że już dzisiaj czekamy na rundę rewanżową.

Strzelanie z Zielonymi zaczęło się w 10 minucie. Celnym uderzeniem popisał się Mateusz Sobiesierski. Na kolejne gole czekaliśmy do końcówki pierwszej połowy. Gospodarze grali szybko i skutecznie. Pozwoliło im to schodzić na przerwę z czterobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron podopieczni trenera Marcina Domagały strzelili jeszcze jedną bramkę i spokojnie kończyli mecz kontrolując w pełni wydarzenia na boisku. Po ostatnim gwizdku, kibice głośno podziękowali zawodnikom za włożony w rundę wysiłek.

Górnik Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 5:0 (4:0)
10′ Sobiesierski, 37′ 40′ Kobylański, 43′ Smoczyk, 69′ Chajewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Błysk Michała Krynickiego

W Dziećmorowicach, miejscowe Sudety, podejmowały zawsze nieobliczalną Unię Bogaczowice. Dzięki determinacji obu drużyn, walka o punkty toczyła się przez pełne 90 minut. Już nie pierwszy raz swoją nietuzinkową skutecznością popisuje się Michał Krynicki, który okazał się katem nie tylko drużyny z Dziećmorowic. Wciąż pamiętamy jego zeszłoroczny wyczyn i 4 gole […]