08/03/2021

Szanse Polaków na Euro 2020: na co możemy liczyć?

Wielkimi krokami nadchodzą długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Kibice już zacierają ręce na pierwsze mecze Polaków. Przypominamy, że turniej zainaugurujemy starciem ze Słowacją. To od niego będzie sporo zależało. Ważne jest, by dobrze wejść w Mistrzostwa Europy. Zwłaszcza, że na horyzoncie jest mecz z Hiszpanią, a ponadto Polacy stawiani są przez ekspertów właśnie, jako reprezentacja, która tuż za plecami Hiszpanów powinna przemknąć do fazy play-off. Czy tak będzie? Sprawdzamy szanse Polaków na Euro 2020.

Na co mogą liczyć Polacy na Euro 2020?

Kibice chcieliby oczywiście Mistrzostwa Europy w wykonaniu biało-czerwonych i tytułu strzeleckiego Roberta Lewandowskiego. To pierwsze jest niestety tak prawdopodobne, jak fakt, że zimą w Polsce będzie +35 stopni, a drugie już nieco bardziej prawdopodobne, ale jednak ze względu na siłę reprezentacji Polski (z całym szacunkiem, bo kibicujemy jej wszyscy), to Robert może nie mieć aż tylu meczów na zdobywanie goli, co jego najgroźniejsi konkurenci. Chcielibyśmy się jednak mylić, ale w tej chwili trzy mecze grupowe i jeden play-off wydają się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.

Zakłady na to, jak pójdzie Polsce na Euro 2020 przyjmują już bukmacherzy. Warto stawiać u legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Oczywiście, jeśli mieszkasz poza granicami kraju, możesz wybrać też przykładowo kasyno internetowe blik, ale fakt jest taki, że nie wszystkie kasyna posiadają zakłady bukmacherskie. Możesz tam jednak zakręcić slotami online, zagrać w gry karciane, spróbować się w kasynie na żywo. Jeśli to Cię emocjonuje, a kasyna są dostępne w kraju, w którym przebywasz – możesz sprawdzić także gry hazardowe za darmo.

Jak szanse Polaków widzą bukmacherzy?

Polacy, co zresztą nie dziwi, nie są wymieniani w gronie głównych faworytów do sięgnięcia po Mistrzostwo Europy. Najwyższej stoją u bukmacherów szanse takich reprezentacji, jak Belgia, Francja, Anglia. Za triumf Biało-Czerwonych na Euro 2020, buki płacą od 80 do nawet 120 złotych za każdą postawioną złotówkę.

Nieco lepiej wyceniony został nasz awans z grupy. Bowiem tutaj kurs na to, że Polska wyjdzie do fazy play-off wynosi w granicach 1.80. Z kolei zwycięstwo Polaków w grupie zostało wycenione na 8-10 złotych za każdą postawioną złotówkę.

Bukmacherzy wielkich szans nie dają też Robertowi Lewandowskiemu. Oczywiście, zdobywca nagrody FIFA, tytułu najlepszego polskiego sportowca roku, czy ten, który w zeszłym sezonie zgarnął potrójną koronę króla strzelców jest wymieniany jako jeden z tych, którzy mogą zdobyć sporo bramek. Jednak kurs 25-35 złotych za każdą złotówkę wyraźnie pokazuje, że bukmacherzy nie tyle obawiają się o formę Lewandowskiego, co o dyspozycję reprezentacji Polski, a co za tym idzie fakt, że “Lewy” nie będzie miał zbyt wiele meczów na strzelanie goli, bo Polska odpadnie z turnieju tuż po zakończeniu fazy grupowej. Oby jednak bukmacherzy się mylili, a Polacy dostarczyli nam podczas Euro 2020 sporo niesamowitych emocji. Takie niespodzianki zawsze się lubi!


materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.