Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Siatkówka: Młodziczki Chełmca dwukrotnie na plus

Siatkówka: Dąbrowa rozbita w puch [FOTO]

Wrocławski wyjazd młodziczek okazał się wyjątkowo udany. Dwa zwycięstwa sprawiły, że wałbrzyszanki zdobyły komplet punktów i zrównały się punktami z obecnym liderem grupy Ł – UKS Koral Wrocław. 

W pierwszym spotkaniu wrocławianki po bardzo ciężkim boju zwyciężyły MKS Rokitę Brzeg Dolny. Wygrana 2:0 przyszła gospodyniom z trudem, ale też umocniła siatkarki Korala na pierwszym miejscu.

UKS Koral Wrocław – MKS Rokita Brzeg Dolny 2:0 (26:24|25:20)

Później przyszła pora na wałbrzyszanki. Ambitna postawa i duże zaangażowanie zostało nagrodzone. Po twardym boju Chełmiec zwycięża 2:0 i do meczu z Koralem przystępuje jeszcze bardziej zdeterminowany. Ewentualne zwycięstwo pozwoli zrównać się punktami z ówczesnym liderem.

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – MKS Rokita Brzeg Dolny 2:0 (25:23|25:21)

Mecz Chełmca z Koralem okazał się ozdobą turnieju. Doskonała postawa zawodniczek obydwu zespołów sprawiła, że emocje trzymały w napięciu do samego końca. Pierwszy set padł łupem wałbrzyszanek. W drugim wrocławska drużyna zagrała bezbłędnie, wygrała wysoko i przyszła pora na tie-break. Zwycięstwo Chełmcowi nie przyszło łatwo, ale ostatecznie to do Wałbrzycha przyjechał laur zwycięstwa.

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Koral Wrocław 2:1 (25:19|12:25|15:13)

Siatkówka: Młodziczki Chełmca dwukrotnie na plus