01/03/2021

Za nami turniej o Puchar Prezesa PUKS Victorii Wałbrzych. W piątej już edycji, rywalizowali piłkarze w kategorii Orlika. W zawodach w Hali Wałbrzyskich Mistrzów wzięło udział 10 zespołów.

Wśród Orlików, najlepszą okazała się ekipa Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, która po całym dniu rywalizacji w końcowej klasyfikacji wyprzedziła KAP I z Kamiennej Góry oraz gospodarza imprezy, Victorię Wałbrzych. Pozytywne wrażenie na trenerach zrobili jednak również zawodnicy innych drużyn. Piłkarzom Due Soccer Świebodzice zabrakło bardzo niewiele by zająć miejsce na podium. Kilka ciekawych spotkań zagrali zawodnicy Football Academy Żagań. Dużo serca na boisku zostawili jednak też zawodnicy takich drużyn jak Gryf Świdnica, Diament Wałbrzych czy Górnik Boguszów Gorce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, najlepsi zawodnicy w każdym zespole otrzymali upominki, najlepsze zespoły puchary. Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali ciastem, przygotowanym przez mamy naszych zawodników, którym bardzo dziękuję za przygotowanie takiej ilości ciast. Turniej stał na wysokim poziomie, a w meczach o miejsce 3 i 5 decydowały rzuty karne – mówił po turnieju Mirosław Furmaniak.

Końcowa kolejność turnieju:

1.GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁRZYCH

2.KAP I KAMIENNA GÓRA

3.VICTORIA WAŁBRZYCH

4.DUE SOCCER ŚWIEBODZICE

5.AP II KAMIENNA GÓRA

6.FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ

7.GRYF I ŚWIDNICA

8.GRYF II ŚWIDNICA

9.DIAMENT WAŁBRZYCH

10.GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.