Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Sparingowo: Szczyt buduje formę

B klasa: Remis na Szczycie [FOTO]

Wraz ze złagodzeniem restrykcji, zespoły przygotowujące się do rundy wiosennej bieżącego sezonu, rozpoczęły gry kontrolne. Z ciekawością obserwowaliśmy spotkanie w Świebodzicach, gdzie Czarni rywalizowali z boguszowskim Szczytem.

Mecz od początku był bardzo ciekawy. Dużo bramek i efektowne zwycięstwo Szczytu występującego na boiskach Wałbrzyskiej Serie B, mogło wszystkich zaskoczyć.

Gra naszego zespołu w ofensywnie mogła się podobać, ale liczne błędy w obronie i wyprowadzeniu piłki były bezlitośnie wykorzystywane przez dobrze dysponowanego tego dnia rywala. Na 10 minut przed końcem udało nam się doprowadzić ze stanu 1:4 do 4:5 i wydawało się, że jest jeszcze szansa na remis, ale 3 kolejne trafienia przeciwnika pozbawiły nas złudzeń – twierdzą przedstawiciele klubu z Wałbrzycha.

Pozytywnie oceniono też występ swojej drużyny na stronie klubu z Boguszowa.

Dzisiaj na boisku w Świebodzicach nasza drużyna rozegrała sparing z występującymi w klasie A Czarnymi Wałbrzych. Zagraliśmy dobry mecz. Bramki dla naszej drużyny strzelali Rafał Lipiński, Paweł Krawczyk, Mateusz Kaźmierski i Piotr Sadowy.

Czarni Wałbrzych – Szczyt Boguszów Gorce 4:8
Szarek x2, Sobotka, Fiszer – Lipiński x3, P. Krawczyk x2, Kaźmierski, Sadowy, br. sam.

Czarni: B. Rudnicki – Wojtko, Adamczyk, Chodacki, Ziątek, Misiak, Fiszer, zawodnik testowany, Wszeborowski, Szarek, Sobotka oraz Orłowski, Sęk, Minkiewicz, Wasilewski

Szczyt: Ciupak – Baszak, Dźwilewski, Sadowy Piotr, Gołek, Lipiński, Krawczyk Paweł, Krawczyk Bartosz, Szczypka, Kaźmierski, Przygodzki oraz Mosior, Foryś, Sadowy Igor, Wąs, Kubicki

Sparingowo: Szczyt buduje formę