Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Transfery: Patryk Borkowski w Jedlinie!!

Transfery: Patryk Borkowski w Jedlinie!!

Do drużyny KS Zdrój Jedlina Zdrój dołączył 26-letni napastnik, który ma wydatnie wzmocnić siłę ofensywną drużyny z Uzdrowiska. 

To nasz pierwszy zimowy transfer. Nowym zawodnikiem Zielono-Czerownych został napastnik Patryk Borkowski. 26-latek na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do naszego zespołu z występującej w IV grupie wałbrzyskiej Klasy B drużyny Granicy Tłumaczów. Nasz nowy zawodnik w barwach zespołu z Tłumaczowa zaliczył 27 trafień w 23 oficjalnych spotkaniach i teraz postanowił sprawdzić się dwie klasy rozgrywkowe wyżej – rekomendują swój nowy nabytek działacze Zdroju.

Patryk Borkowski swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w Piaście Nowa Ruda, później występował w zespole Burzy Dzikowiec. Ostatnim klubem przed przenosinami do Zdroju, była Granica Tłumaczów. W Jedlinie bardzo liczą na bramkostrzelne umiejętności Patryka Borkowskiego.

Wszyscy mamy nadzieję, że nasz nowy gracz będzie dużym wzmocnieniem siły ataku Zdroju. W spotkaniach sparingowych, podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej już czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Zdobył po jednej bramce z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych, KS Legnickie Pole. Strzelił też dwa gole w starciu z MKS-em Szczawno-Zdrój.

Transfery: Patryk Borkowski w Jedlinie!!