Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

HEJT PARK

Nie lubię tego programu. Zdecydowanie bardziej wolę LIVE PARK. Robią świetną robotę na naszych boiskach. Wystarczy obejrzeć mecz naszej Ekstraklasy, by zrozumieć o co chodzi. No ale wróćmy do tego pierwszego parku. Naprawdę nie lubię. Budowanie popularności na mówieniu tego, co komu ślina na język przyniesie…

To tak jak z Kubą Wojewódzkim i jego programem. Był, ale się skończył. To samo trafi pomysłodawców tego czegoś, co widzimy i słyszymy od ludzi traktowanych przez wielu, jako znawców sportu, piłki nożnej przede wszystkim. Oj pojechałem po bandzie pisząc znawców. Obserwując ich zachowanie dochodzę do wniosku, że to jest zwyczajnie głupie. Nasuwa się więc pytanie, czy nasze społeczeństwo też jest głupie, że musi dostawać taką formę rozrywki? Może jednak jestem głupi, że do mnie to nie trafia.

Nie potrafię też zrozumieć, co kierowało między innymi takich dziennikarzy jak twórca Misji Futbol, którą uwielbiali wszyscy. Dzisiaj o tym samym ma traktować Program Sportowy, którego stworzył Mateusz Borek. Tylko bliżej mu do tegoż tak bardzo nielubianego przezemnie parku. Przestałem oglądać.

Przestałem, bo mam dość oglądać głupich komentarzy, wypowiedzi zarówno prowadzących, jak i gości pokroju Wojciecha Kowalczyka, którzy mówią co im ślina na język przyniesie. Czasami jest to tak głupie, że aż dochodzą mnie myśli, że ten program celowo nastawia się na głupich gości. Atmosfera w studio pozwala im się nakręcić do tego stopnia, że śmieją się już wszyscy. Z głupoty. Tylko czyjej. Gości czy tego co usłyszeli.

Nie chce znać odpowiedzi. Po prostu przestałem to oglądać i lepiej się z tym czuję.

P