Dominator Chajewski

Górnik Wałbrzych, Sportowy Wałbrzych, Wałbrzyska Serie A

Kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Domagały stało się faktem. Pomimo doskonałej gry MKSu Szczawno Zdrój, gospodarze byli tego dnia nie do zatrzymania.

Wystartowała długo wyczekiwana Liga NFL Flag Poland

Kluczem do sukcesu było opanowanie środkowej strefy boiska. Piłkarze Górnika szybko narzucili swój rytm gry, co przyniosło skutek już w 14 minucie. Po kolejnych 10 minutach Damian Chajewski cieszył się z drugiego trafienia. Przed przerwą gospodarze nie potrafili już pokonać Marcina Malczewskiego.

Po zmianie stron nie czekali jednak długo. Swojego debiutanckiego gola dla Górnika zdobył zaledwie 16-letni Oskar Nowak. Po godzinie gry było już 4:0 dla biało-niebieskich. Tuż przed końcem rywalizacji, dzieła zniszczenia dokonał, nie kto inny jak dominator Chajewski.