Dominator Chajewski

Górnik Wałbrzych, Sportowy Wałbrzych, Wałbrzyska Serie A

Kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Domagały stało się faktem. Pomimo doskonałej gry MKSu Szczawno Zdrój, gospodarze byli tego dnia nie do zatrzymania.

Awans Polek na Mistrzostwa Europy! [WYNIKI]

Kluczem do sukcesu było opanowanie środkowej strefy boiska. Piłkarze Górnika szybko narzucili swój rytm gry, co przyniosło skutek już w 14 minucie. Po kolejnych 10 minutach Damian Chajewski cieszył się z drugiego trafienia. Przed przerwą gospodarze nie potrafili już pokonać Marcina Malczewskiego.

Po zmianie stron nie czekali jednak długo. Swojego debiutanckiego gola dla Górnika zdobył zaledwie 16-letni Oskar Nowak. Po godzinie gry było już 4:0 dla biało-niebieskich. Tuż przed końcem rywalizacji, dzieła zniszczenia dokonał, nie kto inny jak dominator Chajewski.