Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Brazylijska Samba w Głuszycy [WIDEO]

Brazylijska Samba w Głuszycy [WIDEO]

To był mecz, na który wielu kibiców ostrzyło sobie pazurki. Zarówno goście jak miejscowy Włókniarz rundę wiosenną rozpoczęli bardzo udanie. Dwa zwycięstwa z rzędu i chęć dopisania kolejnych punktów sprawiła, że poniedziałkowy mecz zapowiadał się wyjątkowo.

Goście zapowiadali, że są gotowi zatrzymać brazylijską siłę napędową miejscowej drużyny. Plan Włókniarza na mecz okazał się jednak na tyle precyzyjnie przygotowany, że Zieloni nie dali rady zrealizować swoich zamierzeń. Pierwsi stworzyli groźną sytuację podbramkową, ale to gospodarze odpowiedzieli celnym uderzeniem. Bardzo ładną akcję technicznym strzałem wykończył Mateusz Maciąg. Do przerwy piłkę w siatce umieścili jeszcze Kacper Kulik i Filip Kameczura. Gospodarze zasłużenie prowadzili 3:0.

Po zmianie stron Mrowiny próbowały zagrozić bramce Rafała Steciuka, ale w kreowanych atakach brakowało precyzji, czasem pewności siebie. Czasem też szczęścia. Niedokładność rywala wykorzystali za to podopieczni Sławomira Kulika. Szybkie kontry jego zespołu pozwalały na stwarzanie kolejnych sytuacji bramkowych. Dwie z nich udało się skutecznie zakończyć.

Włókniarz Głuszyca – Zieloni Mrowiny 5:0 (3:0)
1:0 – 14′ Mateusz Maciąg
2:0 – 23′ Kacper Kulik
3:0 – 43′ Filip Kameczura
4:0 – 53′ Bartosz Iwanidis
5:0 – 63′ Patrick Rangel Mendes

Brazylijska Samba w Głuszycy [WIDEO]