Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Turniej MKS Szczawno-Zdrój CUP

Klub piłkarski MKS Szczawno-Zdrój zaprasza wszystkie zainteresowane drużyny do udziału w turnieju „MKS Szczawno-Zdrój CUP”, który zostanie zorganizowany w dniu 29.05.2021r. na obiekcie sportowym mieszczącym się przy ulicy Topolowej 5 w Szczawnie-Zdroju. 

W turnieju wystąpią drużyny młodzika 2008 i młodsi. Liczba drużyn jest ograniczona do 8 zespołów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Turniej współfinansowany jest ze środków Powiatu Wałbrzyskiego. Każdy z uczestników turnieju otrzyma pamiątkowy medal i drobny poczęstunek. Dla 3 najlepszych drużyn przewidziane są puchary, a także statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju. 

Turniej rozpocznie się o godzinie 09:00, a zakończy w okolicach godziny 14:00. Drużyny rywalizować będą w 2 grupach, na 2 przygotowanych boiskach. Zespoły rywalizować będą w grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie systemem pucharowym o miano najlepszej drużyny turnieju. Dokładny regulamin zawodów dostępny jest na stronie wydarzenia w komentarzu oraz pod linkiem https://tiny.pl/rv8cj 

Jeszcze raz zachęcamy do zapisów i sportowej rywalizacji w Szczawnie-Zdroju.

P