Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Herbata z setką na koncie

Herbata z setką na koncie

Herbapol Stanowice na mecz do Gorc pojechał po komplet punktów. Podopieczni Piotra Szukalskiego nawet nie wyobrażali sobie innego rozwiązania. Pierwsze bramki padły jednak po blisko pół godzinie gry.

  Ruszają z projektem Piast wspiera talenty

Gospodarze starali się zatrzymać rozpędzonego rywala. Dobrze poukładana gra Herbapolu doprowadziła jednak do kilku groźnych sytuacji już w pierwszym kwadransie rywalizacji. Górnik starał się odgryzać, ale nawet jeśli udało się zbliżyć do pola karnego przeciwnika, brakowało skuteczności. Tą wykazali się Białecki z Lesińskim, którzy w przeciągu zaledwie 5 minut zdołali dwukrotnie umieścić piłkę w siatce.

Tuż po zmianie stron trzeciego gola zdobył Kacper Żybura i w zasadzie mecz był już rozstrzygnięty. Później jeszcze wynik spotkania ustalił Damian Januszek. Było to setne trafienie Herbapolu w kończącym się sezonie. Cieszą się z tego przedstawiciele klubu spod znaku herbaty.

W niedzielne popołudnie zmierzyliśmy się w Gorcach z miejscowym Górnikiem. Mecz rozgrywany był w dość trudnych warunkach, ale i to nie przeszkodziło nam w zdobyciu kolejnych punktów. Warto też zauważyć, że w tym spotkaniu padła 100 bramka, którą zdobył nasz zespół w bieżącym sezonie.  Jesteśmy jedną z trzech drużyn w naszej grupie, które przekroczyły ten magiczny próg. Brawo Herbata – cieszą się w Stanowicach.

Górnik Boguszów Gorce – Herbapol Stanowice 0:4 (0:2)

0:1 – 28′ Dawid Białecki
0:2 – 33′ Kamil Lesiński
0:3 – 47′ Kacper Żybura
0:4 – 65′ Damian Januszek
Herbata z setką na koncie