Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Czary mary tu. Czary mary tam. Darbor znika nam. Iskra zagra w Serie A?

Pogłoski o zmianach w rozgrywkach towarzyszyły nam od jakiegoś czasu. Ważyły się losy kilku klubów. W rolach głównych wystąpiły drużyny z Bolesławic i Jaworzyny Śląskiej. Beneficjentem okaże się Iskra Witków Śląski? Dlaczego?

  Świetny rajd Madziary w cyklu Millers Oils HRSMP.

Mająca problemy finansowe drużyna Darboru Bolesławice została przejęta przez MKS Karolinę Jaworzynę Śląską i tu nastąpił pierwszy akt zmian. W zeszłym sezonie Karolina spadła z Ligi Okręgowej i miała występować w Wałbrzyskiej Serie A, ale… . Awans do okręgówki wywalczył wspomniany wcześniej Darbor. Zespół nie przystąpi jednak do rozgrywek. Małżeństwo z rozsądku z Karoliną, dało tej drugiej możliwość pozostania w lidze, z której wcześniej spadła.

W związku z powyższym zwolniło się miejsce w Wałbrzyskiej Serie A. Biorąc pod uwagę regulamin i fakt, że jeśli to najlepsza ekipa z drugich miejsc w klasie B otrzyma awans, będzie to zespół Iskry, która wydaje się, że już może świętować. Czeka nas zmiana w terminarzu i jeszcze trudniejsze zadanie w walce o laury w okręgówce.

Nowe Miasto powalczy o Centralną Ligę Trampkarza

 

P