Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nowe Miasto powalczy o Centralną Ligę Trampkarza

Sparingi: Maluchy GNM zagrali sparing z Football Academy

Młodzi zawodnicy Górnika Nowe Miasto staną przed olbrzymią szansą wywalczenia awansu do piłkarskiej ekstraklasy w kategorii Trampkarza.

  Herbapol gubi punkty w Gorcach

Zostaliśmy przez Związek zaproszeni do nowo tworzonych rozgrywek i zagramy w 1 Lidze Wojewódzkiej Trampkarza. Jest to powiązane z chęcią utworzenia przez PZPN Centralnej Ligi Trampkarza. Cieszę się, że doceniono naszą pracę z młodzieżą i w tej kategorii wiekowej będziemy jedyną drużyną z Wałbrzycha, która zagra na tym poziomie rozgrywkowym. Ważne jest też to, że awans mogą uzyskać nawet dwie drużyny z naszej grupymówi prezes klubu.

Podopieczni trenera Sebastiana Raciniewskiego w rozgrywkach zmierzą się z wymagającymi rywalami. Przeciwnikiem Górnika Nowe Miasto będą takie zespoły jak: Olympic Junior, MKKS Moto Jelcz Oława, Śląsk Wrocław, FC Wrocław Academy, Ślęza Wrocław, WKS Śląsk czy Chrobry Głogów.

Każdy, kto jest zainteresowany trenowaniem i grą dla naszego klubu, może przyjść na trening. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu. Dodatkowo drużyna będzie miała trening motoryczny z trenerką od przygotowania motorycznego, panią Justyną Oleksy, która dodatkowo jest też psychologiem sportowym. Kompletny trening piłkarski plus dodatkowe zajęcia, mają nas przygotować do rywalizacji z najlepszymi zespołami w regionie – dodaje trener

Początek rozgrywek zaplanowano już na 4 września o godzinie 11:00. Pierwszym rywalem wałbrzyskiej drużyny będzie Olympic Junior.

Kontakt z trenerem, odpowiedzialnym za przygotowanie zespołu, oraz zapisy do drużyny pod numerem telefonu: 608 557 058

Letnia Akademia Młodych Orłów 2021 na obiektach AQUA-ZDRÓJ Wałbrzych

 

Nowe Miasto powalczy o Centralną Ligę Trampkarza

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław Sportowy Wałbrzych
Chełmiec Wałbrzych - Jelcz Laskowice Sportowy Wałbrzych
Odebrały upominki za pomoc
Gladiatorzy pokazali moc
A klasa: Emocjonujący Main Event w Bolesławicach