Młodzież Szczawna też wygrywa

Liga Okręgowa: Klęska Górnika w Kudowie

Doskonały mecz w lidze rozegrali juniorzy MKSu Szczawno Zdrój, którzy okazali się lepsi od swoich rówieśników z Boxmet Piskorzów.

Zrzeszeni Wałbrzych gotowi do gry
W dniu wczorajszym nie tylko pierwsza drużyna odniosła zwycięstwo. Z 3 punktów mogli cieszyć się też nasi juniorzy, którzy wygrali z Boxmet Piskorzów 6:1. Co ciekawe, to goście w 60 minucie wyszli na prowadzenie, jednak potem grał już tylko MKS. Podopieczni Filipa Brzezińskiego odpowiedzieli po 4 minutach bramką Macieja Kwiatkowskiego, który rozwiązał worek z bramkami dla MKS-u. Maciek dołożył gola w 81 minucie, a trafienia dla Mineralnych zaliczyli jeszcze: Kacper Matuszko w 67 i 88 minucie oraz Damian Bąkiewicz w 77 i Mikołaj Krause w 82 minucie meczu – piszą przedstawiciele klubu.
MKS Szczawno Zdrój – Boxmet Piskorzów 6:1