Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mineralni w kryzysie?

Wyniki pierwszej drużyny MKSu Szczawno Zdrój odbiegają od oczekiwanych. Zgubione punkty w ostatnich minutach boiskowych zmagań, można było jeszcze wytłumaczyć brakiem koncentracji, doświadczenia. Mecz w Wojborzu wymknął się jednak Mineralnym całkowicie spod kontroli.

  Zasady rozgrywek piłkarskich na Dolnym Śląsku ulegną poważnym zmianom

Gospodarze zaczęli odważnie i już w 9 minucie wyszli na prowadzenie. Strzelona bramka zmusiła MKS do zmiany planów na ten mecz. Efektu jednak nie było. Gola do szatni zdobywa Nowak. Obrazu gry nie zmienia również kontaktowe trafienie Pawła Tobiasza.

Trzeba powiedzieć szczerze, że o meczu w Wojborzu musimy szybko zapomnieć. Stracona bramka po naszym prezencie w pierwszych minutach ustawiła ten mecz. Nie wiele nam dzisiaj wychodziło. Nie powiedział bym, że jesteśmy w jakimś dużym kryzysie, ale istotnie, zadyszkę mamy… Teraz nastawiamy się na dwie ostatnie kolejki z Wenusem Nowice (przyp. redakcji: jedna zaległa i jedna awansem z rundy wiosennej) Chcemy tymi meczami dobrze zakończyć ten rok mówił po meczu Rafał Siczek, trener MKS Szczawno Zdrój

ATS Wojbórz – MKS Szczawno Zdrój 4:1
1:0 – Jakub Nowak (9′)
2:0 – Jakub Nowak (44′)
2:1 – Paweł Tobiasz (48′)
3:1 – Marcin Brzęczkowski (72′)
4:1 – Maciej Wnent (83′)

 

P