Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Rok Kobiet kończą jako lider!

Rok 2021 czyli Rok Kobiet w Wałbrzychu dobiega końca. Siatkarki wałbrzyskiego Chełmca świetnie wypełniły ten czas sportowymi emocjami, odniosły też sporo sukcesów, które radowały wiernych kibiców.

  Juniorzy na podium DAS

Wracając do sezonu 2020/2021, Chełmiec zakończył zmagania w swojej grupie na 2 miejscu i dzielnie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Z turnieju półfinałowego, który odbył się w Tomaszowie Lubelskim, wracał na tarczy, ale udział i możliwość walki o awans była rzeczą, o której nikt nie marzył przed sezonem.

W tegorocznych rozgrywkach miało być inaczej. Aspiracje są większe. Trzon zespołu został niezmieniony, pojawiły się wzmocnienia w składzie, ale także rozbudowany został sztab asystentów trenera Marka Olczyka. Wszystko razem składa się na bardzo dobre wyniki w rozgrywkach.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych w 12 spotkaniach wygrał 10 razy. Zdobył 31 z 36 możliwych punktów i ma 6 punktów przewagi nad drugim zespołem.

Rok się kończy, ale sezon rozgrywkowy trwa dalej, a w nim czekają nas kolejne siatkarskie emocję z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – cieszą się przedstawiciele sztabu szkoleniowego.

P