Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Agnieszka i Pamela o walce z Sokołem

Agnieszka i Pamela o walce Chełmca z Sokołem

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Sokół'43 Katowice, fot. Bartek Nowak

Zanim przejdziemy do realizacji kolejnych celów i emocji związanych ze zbliżającym się końcem sezonu zasadniczego II ligi siatkówki kobiet, wróćmy jeszcze na chwilę do meczu z Sokołem’ 43 Katowice. Tak o rywalizacji z drużyną z Górnego Śląska mówią siatkarki naszej drużyny.

  Program Festynu dla Eryka

Zdawałyśmy sobie sprawę, że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych, ale wiedziałyśmy o co gramy. Bardzo dobrze rozpoczęłyśmy – co dało nam kilkupunktową przewagę, jednak popełniałyśmy sporo własnych błędów, które musiałyśmy jak najszybciej wyeliminować by ostatecznie doprowadzić do tie-breaka. Dobrze zagrywałyśmy, przez co rywalki były mocno odrzucone od siatki, a my mogłyśmy dobrze ustawić blok i obronę. Ostatecznie wygrywając to spotkanie przybliżyłyśmy się do naszego celu, czyli do udziału w turnieju półfinałowym o 1 ligę – mówi Agnieszka Pietraszewska.

O kilka zdań podsumowania poprosiliśmy też Pamelę Łuszczyńską, jedną z bohaterek ostatniej batalii.

Cel zrealizowany, mamy zwycięstwo chociaż nie było Nam łatwo. Dziewczyny z Katowic postawiły Nam ciężkie warunki na boisku, mimo że grałyśmy u siebie. Brakuje Nam jeszcze stabilnego przyjęcia i skuteczności w ataku, ale wierzę że w następnym meczu będzie już tylko lepiej. Dziękujemy kibicom za wsparcie i cóż… walczymy dalej o 1 ligę! – mówi MVP meczu z Sokołem.

CHEŁMIEC MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

STYPENDIA SPORTOWE NATALII PARTYKI

P