Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Jutro o 3 miejsce

Juniorki, fot. FB Chełmiec Wodociągi Wałbrzych w meczu z AZS AWF Wrocław

Juniorki, fot. FB Chełmiec Wodociągi Wałbrzych w meczu z AZS AWF Wrocław

Juniorki młodsze wałbrzyskiego Chełmca, niestety uległy dzisiaj w bydgoskim turnieju z Legionovią w trzech setach. Porażka sprawia, że jutro podopieczne trenera Kacpra Jesiołowskiego powalczą o 3 miejsce w ćwierćfinałowym turnieju Mistrzostw Polski.

  Lubi kontakt z ludźmi i siatkówkę

Wynik spotkania nie oddaje jego przebiegu. Oba zespoły stworzyły wspaniałe widowisko, w którym nie brakowało siatkarskich emocji. Zespół z Legionowi to klasowy przeciwnik, ale dzisiaj nie miał z nami łatwej przeprawy. Postawiliśmy twarde warunki i pokazaliśmy charakter – mówił po meczu Kacper Jesiołowski

Pomimo porażki szkoleniowiec wałbrzyskiej drużyny bardzo chwalił swój zespół, który swoją tegoroczną postawą przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziewczyny pracowały przez cały sezon bardzo ciężko. Tylko one widzą, ile poświeciły, żeby być teraz w tym miejscu. W miejscu, w którym jeszcze rok temu nikt, by nas nie widział. Jestem dumny i dziś mimo porażki cieszę się z postawy całego zespołu cieszy się trener.

Jutro nasz zespół rozegra ostatni mecz w tym sezonie. Będzie to spotkanie o 3 miejsce w turnieju. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, a rywalem będzie MKS MOS Wieliczka

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 16:25, 23:25)

P