Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Chajewski show w Wałbrzychu [ZDJĘCIA]

Górnik po remisie w Kłodzku bardzo chciał się zrehabilitować w oczach swoich kibiców. Podopieczni trenera Marcina Domagały już w pierwszych minutach gry bliscy byli zdobycia bramki. Strzelanie rozpoczęli jednak dopiero po pół godzinie gry.

  Świetny rajd Madziary w cyklu Millers Oils HRSMP.
Po słabszym występie w poprzedniej kolejce, jednobramkowe prowadzenie Górnika do przerwy mógł budzić niepokój wśród kibiców. Gol przewagi był zbyt małą zaliczką, by można było mówić o dopisaniu kolejnych 3 punktów. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Wszystko za sprawą mądrze prowadzonej gry i skuteczności jednego zawodnika. Lekkość z jaką Damian Chajewski zdobywał bramki może cieszyć i sugerować, że wałbrzyszanie złapali właściwy rytm na dalszą część sezonu.
Myślę że zagraliśmy dobry mecz jako drużyna i pokazaliśmy charakter po wpadce w Kłodzku. Cieszą bramki, miałem tego dnia dużo szczęścia bo prawie wszystkie okazje udało mi się zamienić na bramkę. Pierwszą i drugą połowę dominowaliśmy. To pozwoliło nam zdobyć ważne 3 punkty. Sama wygrana to też kolejny krok w stronę 4 ligi – mówił po meczu Damian Chajewski, strzelec wszystkich pięciu bramek dla gospodarzy.

Górnik Wałbrzych – Polonia Bystrzyca Kłodzka 5:2 (1:0)
1:0 – Damian Chajewski 33′
2:0 – Damian Chajewski 50′
3:0 – Damian Chajewski 65′
3:1 – Bartosz Wojtyła 82′
4:1 – Damian Chajewski 85′
5:1 – Damian Chajewski 87′
5:2 – Kamil Zarówny 90+3′

P