Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Walim wygrywa 9 raz z rzędu!! [ZDJĘCIA]

Doskonała runda wiosenna w wykonaniu drużyny z Walimia, sprawia, że kolejni przeciwnicy z dużym niepokojem zerkają w kierunku podopiecznych trenera Borka. KS Walim wygrał już 3 wiosenne spotkania z rzędu. Ostatni raz punkty straciła 17 października 2021 roku, przegrywając w 10 kolejce z Górnikiem Nowe Miasto.

  Małopolska i Łódzkie wygrywają w siatkówce
Był to mecz walki, w którym obie drużyny drużyny stwarzały dogodne do zdobycia bramki sytuacje. Zawodnicy i kibice mieli sporo zastrzeżeń do pracy sędziów, których decyzje wpływały na losy spotkania. Ostatecznie jednak po 90 minutach gry, to goście mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Był to wyrównany mecz walki. Podopieczni Piotra Borka przedłużają passę do 9 wygranych spotkań z rzędu. Dzięki wygranej Jedliny Zdrój nad Zielonymi Mokrzeszów, KS Walim wskakuje na trzecie miejsce w tabeli. Jest to ogromny sukces! KS Walim to duma naszej gminy – cieszą się przedstawiciele drużyny z Walimia.
Tak porażkę tłumaczą w Głuszycy.
Niestety mecze domowe nam w tym sezonie nie wychodzą. Słupki, poprzeczki, niewykorzystane sytuacje, a punktów nie ma. Tracimy głupie gole, a i strzela nam się na wiosnę ciężko. Musimy wyciągnąć szybkie wnioski bo tabela robi się coraz bardziej ciasnapiszą przedstawiciele Włókniarza.
Nam zawodnikom wypada tylko przeprosić za słaby mecz w naszym wykonaniu ale obiecujemy że się poprawimy a co do sędziego dostosował się do poziomu obydwu drużyn – dodaje Krzysztof Rzeczkowski.
Włókniarz Głuszyca – KS Walim 1:2 (0:1)
0:1 – Adrian Kraus 20′
0:2 – Dawid Pokora 73′
1:2 – Patrick Rangel Mendes 77′
P