Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój gromi w hicie [ZDJĘCIA]

Starcie pomiędzy KS Walim, a Zdrojem Jedlina Zdrój zapowiadane było jako hit kolejki. Po pierwsze był to mecz 2 drużyny z 3 w ligowej stawce. Po drugie KS Walim nie przegrał meczu od kilku miesięcy.

  Powalczą o tytuł

Mit o niepokonanej drużynie pękł już po golu Bartosza Rzeszóta w 5 minucie spotkania. Od tego momentu można było odnieść wrażenie, że gościom grało się dużo swobodniej. Kolejne bramki okazały się być tylko kwestią czasu. Zdrój gromi rywala dopisując komplet punktów do swojego dorobku.

Wielkie zwycięstwo w Wielką Sobotę. Pokonujemy miejscowy Klub Sportowy aż 8:2. Po dwie bramki dla Zielono-Czerwonych zdobyli Bartosz Rzeszót i Konrad Zwolenik, a po jednej dołożyli Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec, Paweł Sajdak i Piotr Kmera. Dwie asysty w tym spotkaniu zaliczył Piotr Kmera, a po jednej Konrad Zwolenik, Bartosz Rzeszót, Mateusz Kałwak, Rafał Lipiński i Mateusz Przymeński piszą na swoim profilu społecznościowym przedstawiciele klubu z Jedliny Zdrój.

Mecz z pozoru tych trudnych, graliśmy z trzecią drużyną w tabeli która punktowała systematycznie ostatnio, wygraliśmy zdecydowanie choć przeciwnik nie sprawiał wrażenia iż łatwo go będzie pokonać, dopisujemy kolejne trzy punkty i czekamy już na kolejne spotkanie – dodał Dominik Woźniak.

Niestety ulegliśmy dziś zespołowi gości. Jest to pierwsza utrata punktów podopiecznych trenera Piotra Borka od października 2021 roku. Naszym kibicom dziękujemy za doping i wsparcie – komentują mecz gospodarze.
KS Walim – Zdrój Jedlina-Zdrój 2:8 (1:4)
0:1 – Bartosz Rzeszót 5′
0:2 – Konrad Zwolenik 27′
1:2 – Dawid Skarbiński 37′
1:3 – Mateusz Kałwak 43′
1:4 – Bartosz Rzeszót 45+1′
1:5 – Łukasz Samiec 55′
1:6 – Konrad Zwolenik 58′
1:7 – Paweł Sajdak 88′
2:7 – Adrian Kraus 90′
2:8 – Piotr Kmera 90+2′
P