Robert Rzeczycki o meczu ze Zdrojem

Porażki zawsze bolą, ale potrafią też uczyć. Co do powiedzenia po meczu ze Zdrojem miał Robert Rzeczycki?

Judyta będzie grać dla Chełmca

Wiadomo było, że mecz z Jedliną będzie trudny. W meczu z Zagłębiem czerwoną kartkę otrzymał nasz bramkarz wobec tego niestety nie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Do tego doszła kontuzja Kamila Śmiałowskiego oraz Chiny.

Pomimo tego pierwsze piętnaście minut napawało nas optymizmem. Przejeliśmy środek pola i dyktowaliśmy warunki czego przykładem były dwie doskonałe sytuacje, które były niewykorzystane. Jak to bywa w futbolu niewykorzystane sytuacje zemściły się na nas.

Dostaliśmy bramkę tak zwany kartofel z 35 metrów. Po chwili nasza strata kontra i dwa zero. Strzelamy na 2:1, po czym dostajemy bramkę do szatni.

Druga połowa wyrównana z tym, że co strzał w światło bramki to praktycznie bramka. Na tym zakończył bym ten komentarz. Musimy jak najszybciej zapomnieć o meczu, gdyz czekają nas w najbliższej kolejce derby.