Robert Rzeczycki o meczu ze Zdrojem

Porażki zawsze bolą, ale potrafią też uczyć. Co do powiedzenia po meczu ze Zdrojem miał Robert Rzeczycki?

Zasady rozgrywek piłkarskich na Dolnym Śląsku ulegną poważnym zmianom

Wiadomo było, że mecz z Jedliną będzie trudny. W meczu z Zagłębiem czerwoną kartkę otrzymał nasz bramkarz wobec tego niestety nie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Do tego doszła kontuzja Kamila Śmiałowskiego oraz Chiny.

Pomimo tego pierwsze piętnaście minut napawało nas optymizmem. Przejeliśmy środek pola i dyktowaliśmy warunki czego przykładem były dwie doskonałe sytuacje, które były niewykorzystane. Jak to bywa w futbolu niewykorzystane sytuacje zemściły się na nas.

Dostaliśmy bramkę tak zwany kartofel z 35 metrów. Po chwili nasza strata kontra i dwa zero. Strzelamy na 2:1, po czym dostajemy bramkę do szatni.

Druga połowa wyrównana z tym, że co strzał w światło bramki to praktycznie bramka. Na tym zakończył bym ten komentarz. Musimy jak najszybciej zapomnieć o meczu, gdyz czekają nas w najbliższej kolejce derby.