Trampkarze Due Soccer walczyli w Stroniu

Daleki wyjazd trampkarzy w ramach Ligi Okręgowej Trampkarza. Podopieczni trenera Tomasza Megesa zagrali w Stroniu Śląskim. Mecz z miejscowym Kryształem okazał się wyjątkowo trudnym spotkaniem.

Pobiegną w finałach
Nasi podopiecznidobrze rozpoczeli spotkanie stwarzając kilka groźnych sytuacji bramkowych ale bramka wpadła po dobrym presingu naszej drużyny i błędzie obrońcy z Kryształa. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0. Druga połowa dużo słabsza przez naszych podopiecznych, pomimo stworzonej sytuacji sam na sam na 2:0 niestety nie udaję nam się podwyższenia rezultatu – jak stare przysłowie brzmi “niewykorzystane sytuacje się mszczą ” niestety gospodarze po rzucie rożnym wyrównują a po chwili po pięknej bramce – strzał w okienko z 30m wygrywają spotkanie 2:1. Słabsza postawa w drugiej połowie oraz indywidualne błędy zaważyły na dzisiejszym wyniku. Pomimo porażki nadal jesteśmy liderem IV Ligi Okręgowej Trampkarzapiszą o meczu trenerzy klubu ze Świebodzic.