Walim wygrał z Czarnymi

W Walimiu wszystko zaczęło się już w 4 minucie spotkania. Doskonały początek ułatwił gospodarzom grę w kolejnych minutach spotkania. Czarni mimo starań, nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji.

Powtarzalność Nówki boli
Podopieczni trenera Piotra Borka po raz kolejny w tym sezonie zdominowali przeciwników. Do przerwy KS Walim wygrywał 3:0 po dwóch bramkach z rzutów karnych autorstwa Dawida Skarbińskiego i jednym trafieniu Tymoteusza Jagodzińskiego. Po przerwie, do siatki rywali trafił Dawid Pokora i tym samym ustanowił wynik spotkania na 4:0. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i wspieranie naszych zawodników.
Przedstawiciele klubu z Wałbrzycha bardzo chwalili swoijego przeciwnika, tak opisując to co działo się na boisku.
Początek tego meczu był piorunujący w wykonaniu gospodarzy, gdyż już w 4′ po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Tymoteusz Jagodziński znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym i strzałem z bliska wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W pierwszej połowie Czarni zostawiali rywalowi zbyt dużo miejsca, a ten skrzętnie to wykorzystywał stwarzając sobie kolejne sytuacje do zdobycia gola. Dodatkowo goście grali bardzo nerwowo w swoim polu karnym, czego efektem dwie “jedenastki” wykorzystane przez Dawida Skarbińskiego w 9′ i 25′. Do przerwy drużyna z Walimia prowadziła zasłużenie 3:0 i było właściwie po meczu. Po zmianie stron spotkanie się wyrównało, a Czarni coraz częściej zagrażali bramce gospodarzy, ale to podopiecznym trenera Piotra Borka udało się trafić do siatki za sprawą gola Dawida Pokory w 50′, który ustalił wynik tego starcia na 4:0. Niestety był to kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu i jedyne, co nam pozostaje, to pogratulować przeciwnikowi dobrej gry i wygranej.

KS Walim – Czarni Wałbrzych 4:0 (3:0)
1:0 – Tymoteusz Jagodziński 4′
2:0 – Dawid Skarbiński 9′ (k)
3:0 – Dawid Skarbiński 25′ (k)
4:0 – Dawid Pokora 50′