Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Szczyt pokonał Czarnych

Za nami bardzo ciekawe spotkanie, w którym Szczyt pokonał Czarnych. Początek meczu nie wskazywał jednak na happy end.

  Gorce wygrywają w dziesiątkę

Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej przez długi czas utrzymywał się wynik remisowy. Gospodarze próbowali grać dużo prostopadłych piłek za linie obrony przeciwnika, które dla Czarnych, były tego dnia sporym wyzwaniem. Wałbrzyszanom pozostawała gra z kontry. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Obie stworzyły sobie szanse na pokonanie bramkarza rywali. Ostatecznie jednak to piłkarzom Szczytu udało się zachować więcej zimnej krwi w polu karnym przeciwnika, co zakończyło się dwoma trafieniami i kompletem punktów.

Kolejny raz musimy odrabiać straty i po raz kolejny nam się to udaje. Nie był to wybitny występ naszej drużyny, gdyż przez długi okres utrzymywał się wynik remisowy, ale w końcówce po ładnych akcjach zdobywamy dwie bramki i trzy punkty zostają w Boguszowie. Bardzo dobrze zaczynamy sezon 2022/2023 i chcemy to kontynuować w następnych spotkaniach mówił po meczu Rafał Lipiński.

Niezadowolenia z wyniku nie krył prezes wałbrzyskiego klubu.

Jestem rozczarowany. Nie wiem, dlaczego potrafimy zagrać dobry mecz, by w następnym zaprezentować się dużo poniżej naszych możliwości, wystawiając identyczny skład. Jest to dla mnie niewytłumaczalne. Dziękuję zawodnikom za walkę, bo jej nie brakowało, ale Szczyt pokazał nam dzisiaj, jak dużo pracy na treningach nas jeszcze czeka. Przeciwnik był dzisiaj lepszy w każdym aspekcie gry i należą mu się gratulacje – ocenił po meczu Tomasz Stasiński.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

A co do naszego zespołu, na pewno nasz sztab trenerski będzie ciężko pracował, żeby w następnym meczu wydobyć z zawodników to, co najlepsze i wierzę, że tym razem się uda – dodał prezes Czarnych.

3 wrz 2022-16:00
Do przerwy: 1-1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
3
Czarni Wałbrzych
1
Koniec meczu
P