Jubileusz na sportowo

Okrągły jubileusz istnienia siatkarskiego klubu Chełmca Wodociągi Wałbrzych, został okraszony międzynarodowym turniejem, w którym wzięło udział ponad 100 zawodniczek.

Gorce wygrywają w dziesiątkę

W międzynarodowym turnieju jubileuszowym pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja w największej wałbrzyskiej hali widowiskowo-sportowej Aqua Zdrój wzięło udział 13 zespołów z 9 klubów. Zobaczyliśmy zawodniczki z TJ Slavia HK volejbal, AZS AWF Deputo Wrocław, Akademii ECO UNI OPOLE, MKS MOS Wieliczka, MKS IgnerHome Volley Świdnica, UKS Piątka Turek, UKS Jedynka Kluczbork, UKS Gminy Miękinia.

Siatkarska rywalizacja toczyła się w 3 kategoriach wiekowych. W sumie odbyły się 22 spotkania, w których rozegrano blisko 80 setów! Wśród seniorek najlepszym zespołem okazał się nasz jubilat.

1. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

2. AZS AWF Deputo Wrocław

3. TJ Slavia Hradec Kralove

4. ECO Uni Opole

W gronie juniorek 1 miejsce wywalczyła drużyna ze Świdnicy. Nasze siatkarki uplasowały się na najniższym stopniu podium.

1. MKS IgnerHome Volley Świdnica

2. UKS Piątka Turek

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

3. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

4. MKS MOS Wieliczka

Turniej rozgrywały również młodziczki, które mierzyły się w najszerszym gronie. Dwa dni rywalizacji zakończyły na 4 miejscu.