Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Chabrowski daje komplet punktów [ZDJĘCIA]

Ciekawe spotkanie zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się na żywo zobaczyć spotkanie pomiędzy Zdrojem a Karoliną Jaworzyna Śląska. Zacięte widowisko rozstrzygnęło jedno trafienie. Złotą bramkę zdobył Bartosz Chabrowski.

  Skończyli sezon na 13 miejscu w Polsce

To był mecz z tych ciężkich gatunkowo. Zespół z Jaworzyny Śląskiej przez pełne 90 minut rywalizacji odważnie walczył o każdy fragment boiska, co zdecydowanie utrudniało grę gospodarzom. Podopieczni trenera Kamila Jasińskiego byli jednak tego dnia bardzo cierpliwi. To wystarczyło by w końcówce spotkania zdobyć upragnioną bramkę i komplet bardzo ważnych punktów.

Ciężki mecz, ale nie za sprawą rywala, który w prawdzie nie zagroził naszej bramce tylko naszej słabszej dyspozycji. W tym spotkaniu byliśmy pragmatyczni i to dało nam zwycięstwo. Mieliśmy wiele sytuacji bramkowych lecz brakowało szczęścia, choćby w sytuacji którą miałem. Z siódmego metra trafiłem bramkarza w dziurę od pępka. Kto nie widział niech obejrzy skrót. Komiczna sytuacja. Cieszy zwycięstwo po świetnej asyście mojego brata i jeszcze ładniejszej bramce Chabra. Bardzo cieszą 3 pkt. Pniemy się w tabeli ku górze i nie zwalniamy tępa – mówił po meczu uradowany Edward Chałupka.

3 wrz 2022-17:00
Liga Okręgowa | Kolejka 4
Do przerwy: 0-0
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1
Karolina Jaworzyna Śląska
0
Koniec meczu
P