Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zaskoczenie w Dziećmorowicach

Dużą niespodzianką zakończył się mecz w Dziećmorowicach. Miejscowe Sudety zaskoczyły wyżej notowanego rywala, który tym razem nie potrafił się przeciwstawić dobrze poukładanym gospodarzom.

  Ruszyła sprzedaż biletów
Do meczu podeszliśmy jak dotąd w najbardziej okrojonym składzie w tym sezonie. Do dyspozycji trener miał tylko 14 zawodników. Dodatkowo, dzisiejszy rywal nigdy nam nie leżał. Sam mecz rozpoczął się kiepsko dla naszej drużyny. Już po kilku minutach gospodarze wyszli na prowadzenie. Szukaliśmy sytuacji po grze z kontry, dzięki czemu wyrównaliśmy za sprawą Łatki. W dalszej części meczu, dominującą stroną byli zawodnicy Sudetów, którzy stworzyli więcej sytuacji i po dwóch dobrych strzałach zza pola karnego wyszli na prowadzenie.
Druga połowa to widoczna przewaga naszej drużyny. Gra odbywała się głównie na połowie przeciwnika. Tym razem to gospodarze szukali swoich sytuacji po grze z kontry, jednak nie udało im się stworzyć już takiego zagrożenia jak w pierwszej połowie. Nasi zawodnicy natomiast skonstruowali kilka dogodnych sytuacji, czego skutkiem był gol zdobyty przez Ogrodnika po strzale z rzutu wolnego. Piłka po rykoszecie od zawodnika gospodarzy wylądowała w siatce. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, jednak albo zabrakło zdecydowania lub szczęścia – czytamy na stronie klubu z Witkowa.
16 paź 2022-13:00
Do przerwy: 3-1
Sudety Dziećmorowice
3
Iskra Witków Śląski
2
Koniec meczu
P