Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

11 bramek w Mieroszowie

Mecz w Mieroszowie miał być powtórką walki z poprzedniego sezonu, gdy obie drużyny szukały swojej drogi do awansu. Tym razem widowisko, które stworzyli piłkarze przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

Wszystko zaczęło się od dwóch trafień gości. Dwa gole w 2 minuty. Wydawało się, że Podgórze ma mecz pod kontrolą. Wtedy jednak lwi pazur pokazali gospodarze. Najpierw błyskawicznie złapany kontakt, chwilę później wyrównanie i niemal natychmiast czerwona kartka. Okazało się, że gra w osłabieniu nie sprawiła drużynie z Mieroszowa większego problemu. Kolejne dwie bramki dały KP bezpieczną przewagę i spokojną przerwę.

Po zmianie stron wałbrzyszanie niemal natychmiast zmniejszyli dystans do rywala. To dało gościom nadzieję na pozytywne zakończenie. Tempo meczu przyspieszyła jednak dopiero bramka wyrównująca Michała Hertmanowicza. Kilka minut później miejscowi raz jeszcze wyszli na prowadzenie, by po zaledwie 120 sekundach znów bramkę stracić. Decydujące o losach spotkania trafienie zobaczyliśmy w ostatniej minucie spotkania. Bohaterem Podgórza został Kamil Mocydlarz.

16 paź 2022-15:00
Do przerwy: 4-2
KP Mieroszów (b)
5
KP Podgórze Wałbrzych (b)
6
Koniec meczu
P