Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Walim wraca na 1 miejsce

Podopieczni trenera Borka po wygranej z Wierzbianką ponownie przewodzą ligowej stawce. Początek meczu nie zapowiadał jednak efektownego końca.

  Szczygielski zostaje w Wałbrzychu
Mimo zwycięstwa, gospodarze źle weszli w ten mecz. W pierwszych minutach spotkania stracili dwie bramki. Po słabszym początku, drużyna podniosła się i po dwóch golach Kamila Śmiałowskiego doprowadziła do remisu. Jeszcze przed przerwą, zespół gości zdołał jednak zdobyć bramkę, która ponownie pozwoliła Wierzbiance cieszyć się z prowadzenia.
Po zmianie stron Walim zagrał bardzo odważnie i rozważnie.  Po około 10 minutach po rozpoczęciu gry, Dawid Pokora pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza rywali. To pobudziło gospodarzy do jeszcze większego wysiłku. Kilka minut później, równie efektownym strzałem popisał się Artur Słapek. Piękna bramka pozwoliła podopiecznym trenera Piotra Borka pierwszy raz w tym meczu cieszyć się z prowadzenia. Dzieła dokończył Kamil Śmiałowski, który kompletując hattricka z 14 bramkami wskoczył na 2 miejsce klasyfikacji strzelców.
[anwpfl-match match_id=”25619″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]