Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Śmiałowski liderem strzelców po rundzie jesiennej

Po rozegraniu 15 kolejek (120 spotkań) na czele klasyfikacji strzelców Wałbrzyskiej Serie A jest Kamil Śmiałowski z KS Walim. Zawodnik lidera ligi kończy rundę jesienną z 23 golami. Na listę strzelców wpisało się 149 zawodników.

  Koszykarze dwukrotnie lepsi od Kotwicy

Zawodnicy w tej części sezonu zdobyli w sumie 550 bramek. Dało to średnią 4,58 gola na mecz. Najwięcej bramek zobaczyliśmy w 7 kolejce. 51 goli dało średnią bramek 6,38 na mecz. Najmniej goli zobaczyliśmy w 14 kolejce. 25 goli zrobiło średnią 3,13 bramek na spotkanie.

1. Kamil Śmiałowski KS Walim 23
2. Radosław Łatka Iskra Witków 20
3. Pedro Włókniarz Głuszyca 20
4. Błażej Gromniak Zieloni Mokrzeszów 20
5. Filip Brzeziński Włókniarz Głuszyca 16
6. Jarosław Maliszewski Szczyt Boguszów Gorce 15
7. Marcin Stolarz KS Stanowice 13
8. Bartosz Ogrodnik Iskra Witków 12
9. Michał Krzeczowski Wierzbianka Wierzbna 10
10. Dawid Białecki KS Stanowice 9
11. Robert Koźlak MKS Szczawno Zdrój 9
12. Łukasz Misiak Czarni Wałbrzych 9
13. Rafał Lipiński Szczyt Boguszów Gorce 8
14. Mateusz Pieńkowski KP Mieroszów 8
15. Artur Zajączkowski LKS Roztocznik 7
16. Kamil Mocydlarz Podgórze Wałbrzych 7
17. Mateusz Szot LKS Roztocznik 7
18. Piotr Korga Zieloni Mokrzeszów 7
19. Artur Słapek KS Walim 6
20. Mateusz Kryjak Wierzbianka Wierzbna 6
21. Maksym Huda LKS Roztocznik 6
22. Damian Baran Sudety Dziećmorowice 6
23. Adrian Mastej Iskra Witków 6
24. Kacper Szpindler Sudety Dziećmorowice 6
25. Konrad Iwanicki AKS II Strzegom 6
26. Oskar Sierocki KP Mieroszów 6
27. Kamil Drąg KS Walim 5
28. Przemysław Koszyka Podgórze Wałbrzych 5
29. Radosław Mordal Zagłębie Wałbrzych 5
30. Jakub Wąsowski Górnik Boguszów Gorce 5
31. Adrian Kraus KS Walim 5
32. Michał Korościk MKS Szczawno Zdrój 5
33. Ryszard Bejnarowicz Górnik Boguszów Gorce 5
34. Bartłomiej Kulik Czarni Wałbrzych 5
35. Patryk Pacześny KP Mieroszów 5
36. Krzysztof Szewczyk Wierzbianka Wierzbna 5
37. Patryk Filipek Wierzbianka Wierzbna 5
38. Marceli Rogowski Zieloni Mokrzeszów 5
39. Alan Mordasiewicz Sudety Dziećmorowice 4
40. Yuryii Pelypets Czarni Wałbrzych 4
41. Filip Krupa Iskra Witków 4
42. Damian Sysiak Podgórze Wałbrzych 4
43. Mateusz Werstler Górnik Boguszów Gorce 4
44. Fabian Jaworski KS Stanowice 4
45. Arkadiusz Arendarczyk AKS II Strzegom 4
46. Paweł Chrzan Wierzbianka Wierzbna 4
47. Paweł Kozioł Zieloni Mokrzeszów 4
48. Jakub Lewandowski AKS II Strzegom 4
49. Przemysław Satyła Zieloni Mokrzeszów 4
50. Łukasz Piątek Podgórze Wałbrzych 3
51. Patryk Igras Iskra Witków 3
52. Aleksander Jurkowski Czarni Wałbrzych 3
53. Yehven Verheles Zieloni Mokrzeszów 3
54. Łukasz Pański Górnik Boguszów Gorce 3
55. Paweł Dąbrowski Zieloni Mokrzeszów 3
56. Piotr Sudor Zieloni Mokrzeszów 3
57. Jakub Sadowy Szczyt Boguszów Gorce 3
58. Mateusz Korulczyk MKS Szczawno Zdrój 3
59. Filip Ciuba Wierzbianka Wierzbna 3
60. Kamil Lesiński AKS II Strzegom 3
61. Michał Dębski Podgórze Wałbrzych 3
62. Maciej Chomko Iskra Witków 3
63. Tymoteusz Jagodziński KS Walim 3
64. Tomasz Kowal KS Walim 3
65. Adrian Swoboda Podgórze Wałbrzych 3
66. Marcin Łucyk KS Stanowice 3
67. Mateusz Chmielarz Włókniarz Głuszyca 3
68. Marcin Lesiński AKS II Strzegom 3
69. Przemysław Break LKS Roztocznik 3
70. Patryk Kuczma AKS II Strzegom 3
71. Kacper Tobiasz Iskra Witków 2
72. Paweł Kryska Szczyt Boguszów Gorce 2
73. Sebastian Sabiniarz Zagłębie Wałbrzych 2
74. Adam Sorówka Sudety Dziećmorowice 2
75. Artur Baczyński Włókniarz Głuszyca 2
76. Dmytro Rudakov AKS II Strzegom 2
77. Alan Dobrowolski Szczyt Boguszów Gorce 2
78. Sebastian Kosior Włókniarz Głuszyca 2
79. Łukasz Fiszer Czarni Wałbrzych 2
80. Kacper Matuszko MKS Szczawno Zdrój 2
81. Wojciech Dubas AKS II Strzegom 2
82. Adrian Dominiak MKS Szczawno Zdrój 2
83. Artur Szatkowski MKS Szczawno Zdrój 2
84. Henrique Włókniarz Głuszyca 2
85. Paweł Krawczyk Szczyt Boguszów Gorce 2
86. Kacper Wojtkowski KP Mieroszów 2
87. Krystian Żygało KP Mieroszów 2
88. Michał Hertmanowicz Podgórze Wałbrzych 2
89. Kacper Kulik Włókniarz Głuszyca 2
90. Michał Pospiszyl KS Stanowice 2
91. Wiktor Garwol Górnik Boguszów Gorce 2
92. Filip Olszówka Zieloni Mokrzeszów 2
93. Piotr Lubański LKS Roztocznik 2
94. Patryk Marszałek Czarni Wałbrzych 2
95. Sebastian Drozdek KS Stanowice 2
96. Alan Sowik Czarni Wałbrzych 1
97. Bartosz Supik Czarni Wałbrzych 1
98. Jarosław Maziarz KS Stanowice 1
99. Kacper Żybura KS Stanowice 1
100. Filip Chronowski Iskra Witków 1
101. Piotr Krupa Iskra Witków 1
102. Piotr Jankowski KS Walim 1
103. Damian Kraus KS Walim 1
104. Bartosz Krawczyk Szczyt Boguszów Gorce 1
105. Damian Kapelko Szczyt Boguszów Gorce 1
106. Bartłomiej Taraszczenko Szczyt Boguszów Gorce 1
107. Przemysław Dobiega Zagłębie Wałbrzych 1
108. Michał Starczukowski KS Walim 1
109. Krystian Rutkowski LKS Roztocznik 1
110. Ismael Grodecki Podgórze Wałbrzych 1
111. Mariusz Antas MKS Szczawno Zdrój 1
112. Maciej Kwiatkowski MKS Szczawno Zdrój 1
113. Olgierd Zajączkowski Czarni Wałbrzych 1
114. Adam Tyc LKS Roztocznik 1
115. Kacper Goździejewski Wierzbianka Wierzbna 1
116. Jan Jaskiewicz KS Walim 1
117. Marcin Pieczka Szczyt Boguszów Gorce 1
118. Damian Olejnik MKS Szczawno Zdrój 1
119. Maciej Zawadzki MKS Szczawno Zdrój 1
120. Marek Lubczyński Szczyt Boguszów Gorce 1
121. Adam Klara Podgórze Wałbrzych 1
122. Roman Khvostenko AKS II Strzegom 1
123. Serhii Dobria Zagłębie Wałbrzych 1
124. Mariusz Kuliński KP Mieroszów 1
125. Patryk Czernik KP Mieroszów 1
126. Piotr Kurcek Sudety Dziećmorowice 1
127. Stanisław Łoś AKS II Strzegom 1
128. Łukasz Baka KS Stanowice 1
129. Paweł Ochman Zieloni Mokrzeszów 1
130. Dawid Pokora KS Walim 1
131. Kamil Wolniak Zieloni Mokrzeszów 1
132. Tomasz Rutkowski Iskra Witków 1
133. Wiktor Chlipała LKS Roztocznik 1
134. Wojciech Choiński Włókniarz Głuszyca 1
135. Michał Wądołowski Sudety Dziećmorowice 1
136. Łukasz Wojciechowski Zagłębie Wałbrzych 1
137. Dawid Mielnik Górnik Boguszów Gorce 1
138. Remigiusz Przybylski Wierzbianka Wierzbna 1
139. Tomasz Kupisz AKS II Strzegom 1
140. Bartosz Lech Sudety Dziećmorowice 1
141. Dominik Milczarek Górnik Boguszów Gorce 1
142. Szymon Ręczkowski Włókniarz Głuszyca 1
143. Łukasz Rataj Wierzbianka Wierzbna 1
144. Wojciech Mokrzycki Górnik Boguszów Gorce 1
145. Tomasz Jastrzębowski MKS Szczawno Zdrój 1
146. Dominik Pacześny KP Mieroszów 1
147. Jakub Namlik KP Mieroszów 1
148. Maciej Wojtko Czarni Wałbrzych 1
149. Piotr Rałek Zieloni Mokrzeszów 1
P