Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przed nami zaległa kolejka

15 stycznia piłkarze występujący w Uzdrowiskowej Lidze Halowej rozegrają odwołaną wcześniej 3 kolejkę. Czeka nas kilka ciekawych spotkań, które pozwolą wykrystalizować aktualnych liderów rozgrywek.

  Dereń dalej w Chełmcu

Zmagania rozpoczniemy o godzinie 14:00 i na pierwszy rzut do boju pójdą Olimpijczyk Wałbrzych i Invenio QD. Obie drużyny nie przegrały jeszcze swojego spotkania. Zeszłoroczny mistrz będzie też bronił 1 miejsca w ligowej tabeli. Trudno tu jednoznacznie też wskazać faworyta meczu. Jan Rytko i spółka zapewne jednak zrobią wszystko by powstrzymać rozpędzoną maszynę pod batutą Szyszki.

14:00 – Olimpijczyk Wałbrzych vs. Invenio QD

W drugiej parze czeka nas mecz Transway GK Auto Luks z Forever Football Team. Oba zespoły będą chciały udowodnić, że zasługują na bycie w czołówce rozgrywek. Na ten moment Forever zajmuje 3 miejsce. Drużyna wciąż nie przegrała i zapewne taki stan rzeczy będzie chciała zachować na dłużej. Podopieczni trenera Piotra Borka tracą do Forever zaledwie punkt. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie.

14:40 – Transway GK Auto Luks vs. Forever Football Team

W trzecim meczu o punkty powalczy wicelider, Ale Jazz. W niedzielę Michał Foryś nie mógł przeboleć straty punktów. Ciekawe czy tym razem uda się skończyć mecz z lepszym rezultatem. T-Best zapewne będzie chciał wrócić do dyspozycji z poprzedniego sezonu. Może to być widowisko, które zapamiętamy na długo.

15:20 – Ale Jazz vs. T-Best

W kolejnej parze zagrają ze sobą dwaj beniaminkowie. O pierwszego gola, być może także pierwsze punkty powalczy Joysonquinn, którego przeciwnikiem będzie ForFun Wałbrzych. Warto zostać z nami i obejrzeć jak ta rywalizacja się zakończy.

16:00 – Joysonqyinn vs. ForFun Wałbrzych

Na koniec dnia czeka nas rywalizacja Śmiegielskiego Ogrodzenia ze Zrzeszonymi Wałbrzych. Na ten moment zespół z Mieroszowa z 3 punktami zajmuje 6 miejsce. Najbliższy mecz będzie szansą na podreperowanie swojego dorobku. Jak na to zareagują Zrzeszeni? Jesteśmy jednak pewni, że zarówno Szymkowiak jak i Kuliński poprowadzą swój zespół do walki o komplet punktów. Liczymy, że spotkanie będzie prawdziwą wisienką na torcie niedzielnych zmagań.

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

16:40 – Śmigielski Ogrodzenia vs. Zrzeszeni Wałbrzych

[anwpfl-standing title=”” id=”26445″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]