Kacper z brązem na Mistrzostwach Polski!

Kacper Kuczaj zaliczył bardzo dobry występ podczas Halowych Mistrzostw Polski U18, w których udało mu się wywalczyć 3 miejsce i brązowy medal.

Gorce wygrywają w dziesiątkę

W rozgrywanych w Rzeszowie mistrzostwach Kacper sprostał presji i pchnął kulę na 16.63m. Uzyskany w 4 próbie wynik dał naszemu zawodnikowi brązowy medal. Jest to tym bardziej radosna nowina, że w kilku ostatnich startach kulomiot zajmował najbardziej nielubiane przez sportowca 4 miejsce. Gratulujemy wyniku.

Tytuł mistrzowski zdobył Dominik Armstrong z LKS-u Ziemi Puckiej Puck, który  tym razem nie miał sobie równych w konkursie. Świeżo upieczony mistrz kraju wygrał uzyskując wynik 17.72. Na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Gajda, na trzecim wspomniany wcześniej Kacper Kuczaj.