Lider zostaje w Jedlinie

W spotkaniu 20 kolejki rozgrywek wałbrzyskiej grupy Ligi Okręgowej Zdrój Jedlina Zdrój zdemolował Iskrę Jaszkowa Dolna. Z trzech goli w  tym spotkaniu cieszył się Bartosz Chabrowski. Po dwa trafienia zanotowali Konrad Zwolenik i Bartosz Rzeszót.

Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

Przed meczem wyczuwało się już świąteczną atmosferę. Kibice zastanawiali się ile tym razem zobaczą bramek i jak ciężką zaporę postawi tego dnia Iskra. Zanim wszystko się zaczęło klub podziękował jeszcze Firmie Turystycznej OUT Górnicki z Danielem Górnickim na czele, za zorganizowanie obozu przygotowawczego w Chorwacji, roboczo nazwanego Croatia KS Zdrój Camp 2023.

To chyba natchnęło miejscowych zawodników, którzy już po 90 sekundach prowadzili 1:0. Później w pierwszych 10 minutach gry, zespołem gości wstrząsnęło jeszcze 120 sekund, w których Zdrój zdobył kolejne 2 gole. Gdy w 21 minucie spotkania Bartosz Rzeszót trafił na 5:0, wszyscy odetchnęli z ulgą. Wiadomo bowiem było, że fotel lidera zostanie w Jedlinie przynajmniej do 15 kwietnia.

Druga połowa była już swoistego rodzaju kosmetyką. W tym czasie padło kolejnych 5 bramek, a kosmiczny wynik 9:1 robi wielkie wrażenie. tym bardziej, że Zdrój drugi raz z rzędu kończy mecz z 9 trafieniami na koncie.