Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Podział punktów w meczu na szczycie i wygrana Górnika

Świetne spotkanie zobaczyli kibice w Żmigrodzie, gdzie miejscowy Piast podzielił się punktami z Lechią Dzierżoniów. Pojedynek gigantów wykorzystał Słowianin Wolibórz, który jednak mocno się napracował w starciu z Piastem Nowa Ruda. Doskonale zaprezentowała się Solna. Z 3 punktów w wielkanocnej kolejce cieszyli się również fani wałbrzyskiego Górnika.

  Flagowcy błyszczą formą

Doskonałe zawody w Żmigrodzie pokazały nam, że do samego końca będziemy emocjonować się walką o 1 miejsce w lidze. Na ten moment na grę, w ostatnich w bieżącej historii rozgrywek, barażach mają szansę aktualny lider z Woliborza, spadkowicz ze Żmigrodu i Lechia Dzierżoniów.

[anwpfl-standing title=”” id=”22339″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”1-3″ bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]

W bezpiecznej strefie na dobre zadomowili się beniaminek z Solnej i Polonia Świdnica. Wciąż o pewne utrzymanie walczą zespoły z Ząbkowic Śląskich, Oławy, Nowej Rudy i Gaci. To jak dużo z tych ekip zobaczymy w kolejnym sezonie, zależało będzie od liczby spadkowiczów z wyższych lig. W stu procentach ostatnie pewne miejsce, to 6 pozycja w tabeli.

[anwpfl-matches competition_id=”22347″ show_secondary=”0″ season_id=”” league_id=”” group_id=”” type=”” limit=”0″ date_from=”” date_to=”” stadium_id=”” filter_by_clubs=”” home_club=”” away_club=”” filter_by_matchweeks=”22″ days_offset=”” days_offset_to=”” sort_by_date=”” sort_by_matchweek=”” group_by=”” group_by_header_style=”” show_club_logos=”1″ show_match_datetime=”1″ competition_logo=”1″ include_ids=”” exclude_ids=”” outcome_id=”” no_data_text=”” layout=””] [anwpfl-standing title=”” id=”22339″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]