Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Minis błyszczeli w Bydgoszczy!

W miniony weekend sekcja Minis drużyny Miners Wałbrzych świętowała zwycięstwo w turnieju footballu flagowego. Drużyna zdominowała całe zawody, zdobywając w Bydgoszczy komplet zwycięstw.

  Why You Look Worse In Pictures Than In The Mirror
Sukces ten nie byłby możliwy bez wspaniałej pracy trenera głównego, Grzegorza Walaska. Jego profesjonalne podejście do szkolenia zawodników i zaangażowanie w rozwijanie ich umiejętności były kluczowe dla osiągnięcia tak wysokiej pozycji w zawodach. Nie można również zapomnieć o znaczącym wsparciu rodziców. Ich nieustanne zachęty, ciepłe słowa i wsparcie emocjonalne były kluczowe dla sukcesu drużyny. Bez ich wkładu nie byłoby możliwe utrzymanie motywacji i energii w trudnych momentach – czytamy w mediach społecznościowych klubu.
Warto tu też zwrócić uwagę na indywidualne wyniki poszczególnych zawodników, którzy swoją postawą zasłużyli na nagrody MVP.  Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został Borys Kołcz. Najlepszym zawodnikiem ataku okazał się Maks Grek. Najlepszym obrońcą Szymon Węgrzyn.
Każdy z zawodników grał na najwyższym poziomie, wykazując się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również determinacją i walecznością. Zwycięstwo Minis Miners Wałbrzych w turnieju footballu flagowego jest dowodem na to, że ciężka praca, profesjonalne podejście i wsparcie rodziców są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sporcie. Z dumą gratulujemy najmłodszej sekcji klubu Miners Wałbrzych i życzymy dalszych sukcesów! – cieszą się w wałbrzyskim klubie.