Zagłębie wygrywa z Iskrą

Zbliżający się weekend majowy, jak co roku, spowodował liczne braki kadrowe w szeregach naszego zespołu. Zabrakło m.in. Radka Łatki, Piotrka Krupy, Filipa Krupy, Janka Wiktora, Tomka Rutkowskiego, a więc w tym aż 4 zawodników, którzy jeszcze tydzień temu byli do dyspozycji trenera od pierwszych minut.

Wystartowała długo wyczekiwana Liga NFL Flag Poland
Cały mecz obfitował w sporą ilość boiskowej walki, a grząskie boisko po ostatnich opadach nie pozwalało na kreowanie zbyt wielu dogodnych sytuacji. Gospodarze od pierwszych minut weszli bardzo ambitnie w spotkanie jasno oznajmiając, że potrzebują punktów by się utrzymać.
Bramkę zdobyli po stałym fragmencie i jak się potem okazało, był to jedyny gol jaki mogliśmy oglądać w tym spotkaniu.
Z naszej strony zabrakło dziś wykończenia, bowiem w drugiej połowie kilkukrotnie zagroziliśmy bramce rywala, jednak próby Bartka Ogrodnika i Damiana Zberedy albo minęły światło bramki, albo skutecznie interweniował bramkarz. W naszej grze widoczny był dziś brak podstawowych zawodników, jednak należy oddać całej ekipie, że zostawiła sporo zdrowia na trudnym i grząskim boisku. Kolejne spotkanie za tydzień, tj. 6.05 u siebie przeciwko KP Mieroszów o godzinie 17:00 – czytamy na profilu społecznościowym klubu z Witkowa.
źródło: FB Iskra Witków Śląski