Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Setka Bartosza Chabrowskiego

Niesamowity jubileusz miał miejsce w ostatnim meczu Zdroju Jedlina Zdrój przeciwko Pogoni Pieszyce. Bartosz Chabrowski, utalentowany napastnik zespołu, strzelił swoją 100. bramkę w barwach klubu. To niewątpliwie imponujący wynik, który wpisuje go w historię Zdroju i czyni go jednym z najskuteczniejszych napastników w skali całego kraju.

  Ruszyła sprzedaż biletów

Cała drużyna Zdroju Jedlina Zdrój była bardzo zmobilizowana, aby zapewnić Bartoszowi Chabrowskiemu odpowiednie warunki do osiągnięcia tego wyjątkowego osiągnięcia. W mecz przeciwko Pogoni Pieszyce zawodnik miał wiele szans na pokonanie bramkarza. Oczekiwali tego niemal wszyscy. Kibice zgromadzeni na trybunach mocno trzymali kciuki i bardzo energicznie reagowali przy każdej nieudanej próbie.

Bartosz Chabrowski rozpoczął mecz z wielkim zapałem i determinacją. Już w pierwszych minutach stwarzył zagrożenie pod bramką przeciwnika. Jego szybkość, technika i umiejętność znajdowania się w odpowiednich miejscach pozwoliły mu na generowanie kolejnych szans, ale na gola musiał poczekać do 59 minuty meczu, kiedy pewnie wykorzystał podyktowany chwilę wcześniej rzut karny.

P