Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mieroszów niczym Wisła Płock?

Błażej Gromniak zdobywa 5 bramek w pojedynku z KP Mieroszów i pieczętuje swoją pozycję w walce o koronę króla strzelców. Wysoka wygrana Zielonych zepchnęła gości na samo dno tabeli rozgrywek.

  Szczyt remisuje z Czarnymi

Już od pierwszych minut Zieloni narzucili swoje warunki gry. Wysokie tempo rozgrywania akcji pozwoliło stwarzać nieustanne zagrożenie pod bramką przeciwnika. Determinacja przyniosła efekty. Błażej Gromniak, lider strzelców rozgrywek, był nie do zatrzymania. Jego pięć trafień sprawiło, że umocnił się na czele klasyfikacji strzelców.

Klub Piłkarski Mieroszów starał się stawić opór, ale nie był w stanie powstrzymać impetu Zielonych. Ich defensywa nie radziła sobie z szybkością i precyzją ataków przeciwnika. Ta porażka z pewnością jest ciężkim ciosem dla drużyny z Mieroszowa. Spadek na ostatnie miejsce w tabeli oznacza większą presję i konieczność podjęcia działań, które będą wielkim wyzwaniem dla beniaminka.

KP Mieroszów w ostatniej kolejce zagra u siebie z Zagłębiem Wałbrzych. Obie drużyny walczą o jedno z dwóch miejsc pozwalających zachować ligowy byt.

18 cze 2023-11:00
Do przerwy: 2-0
Zieloni Mokrzeszów
6
KP Mieroszów (b)
2
Koniec meczu
P