Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój zacznie od II rundy

Podokręg Piłki Nożnej w Wałbrzychu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu rozlosował pary I i II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu w sezonie 2023/2024. Zdrój zacznie zmagania od II rundy i zmierzy się w niej z lepszym z pary IgnerHome MKS Polonia-Stal ŚwidnicaGórnik Boguszów-Gorce.

  Włókniarz wraca do treningów

Pierwszy zespół to przedstawiciel Dolnośląskiej Ligi Juniorów, drugi występuje w Wałbrzyskiej Serie A. Mecze pierwszej rundy wstępnie zaplanowano na środę, 9 sierpnia 2023 roku, a mecze II rundy na środę, 30 sierpnia 2023 roku.

O dokładnym terminie naszego meczu w II rundzie i rywalu z którym się zmierzymy będziemy informować w zapowiedzi przedmeczowej. My już wiemy, że swoje spotkanie rozegramy na wyjeździe, ponieważ zgodnie z regulaminem gospodarzami spotkań są zespoły grające w niższej klasie rozgrywkowej, a jeżeli drużyny występują w jednej lidze to gospodarzem jest ta, która w poprzednim sezonie grała w niższej klasie rozgrywkowej, albo uplasowała się na niższym miejscu niż swój rywal w tej samej klasie rozgrywkowej.